zachmurzenie małe
16°
14°
wtorek
Reklama
fot. ZPO w Boronowie
ZPO w Boronowie trzeci w Polsce!
02 grudnia 2022 r. | 10:51
0

Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Borownie zajęła trzecie miejsce w Polsce w konkursie zorganizowanym przez Narodowe Centrum Kultury - V edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych "Do Hymnu".

W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 251 szkół podstawowych od 3 października do 25 listopada. Jury poddało ocenie wykonania hymnu i wybranych pieśni hymnicznych oraz zdecydowało o przyznaniu następujących nagród: 20 tys. zł za I miejsce, 15 tys. zł za II miejsce i 10 tys. zł za III miejsce. Zwycięzcy wojewódzcy otrzymają nagrody w wysokości 5 tys. zł.

W konkursie zwyciężyła Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jacka, Staniszcze Małe – Spórok.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *