zachmurzenie duże
18°
16°
piątek
Reklama
Tylko 30. proc. mieszkańców gminy Boronów jest w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19!
12 lipca 2021 r. | 10:46
0

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane na temat szczepień przeciw COVID-19 w poszczególnych gminach powiatu lublinieckiego. Cieszy fakt, że rośnie liczba osób zaszczepionych. Najlepiej w powiecie częstochowskim sytuacja wygląda w gminie Lubliniec, gdzie w pełni zaszczepionych jest już 40,40 proc. mieszkańców gminy. Najgorzej szczepienia idą w gminie Ciasna, w której dotychczas zaszczepiono 23,90 proc. mieszkańców gminy.

A jak sytuacja wygląda w gminie Boronów? Pierwszą dawką zaszczepionych jest 38,80 proc. mieszkańców, a drugą 30,00 proc. mieszkańców, co daje gminie drugie miejsce w powiecie.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *