zachmurzenie duże
14°
14°
niedziela
Reklama
Spadło tempo szczepień przeciw COVID-19 w gminie Boronów
04 sierpnia 2021 r. | 11:08
0

Ministerstwo Zdrowia podało specjalne statystyki odnośnie liczby osób zaszczepionych w poszczególnych powiatach i gminach. Jak to wygląda w gminie Boronów? Bardzo słabo. Przynajmniej jedną dawną zaszczepionych są 1422 osoby.

W pełni zaszczepionych są łącznie 1322 osoby, co oznacza, że 38,30 proc. wszystkich mieszkańców gminy Boronów jest już zaszczepionych przeciw COVID-19.

Najlepiej sytuacja wygląda w Lublińcu, gdzie zaszczepionych jest 44,70 proc. wszystkich mieszkańców. Najgorzej sytuacja w naszym powiecie wygląda w gminie Pawonków, w której do dziś zaszczepiono zaledwie 28,90 proc. mieszkańców.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *