zachmurzenie duże
17°
13°
czwartek
Reklama
Senioralny Klub Zaangażowanych Społecznie rusza w Boronowie
15 czerwca 2022 r. | 11:17
0

W Gminnym Ośrodku Kultury rusza projekt projekt "Senioralny Klub Zaangażowanych Społecznie", dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025”. Edycja 2022, którego realizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Zameczka z Lublińca.

Jeżeli masz skończone 60 lat, mieszkasz na terenie powiatu lublinieckiego, jesteś osobą aktywną, masz naturę społecznika, lubisz wyzwania i zaangażowanie w działania na rzecz społeczności lokalnej, a siedzenie w domu nie jest dla Ciebie, WPISZ SIĘ DO PROJEKTU!

Na terenie Boronowa ruszają zapisy pod numerem tel. 34 3539 285 lub osobiście w siedzibie GOK. Spotkanie organizacyjne, na którym dowiecie się Państwo wszystkich szczegółów we wtorek 21 czerwca o godzinie 18.00 w GOK. Proszę podaj dalej informację, niech dotrze do jak największej liczby osób. Będą spotkania, warsztaty, wyjazdy! Więcej informacji we wtorek na spotkaniu z koordynatorem projektu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *