zachmurzenie małe
16°
14°
wtorek
Reklama
Policja poszukuje świadków zdarzenia w Boronowie
04 lutego 2022 r. | 12:07
0

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce w nocy z 25 na 26 stycznia 2022 roku w Boronowie. Nieznany sprawca dokonał krótkotrwałego użycia busa marki Renault służącego do przewozu osób, a następnie porzucił go w miejscowości Łazy. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy proszone są o kontakt pod nr tel. 47 85 832 55.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny osoby, które widziały to zdarzenie lub dysponują informacjami mogącymi przyczynić się do ustalenia jego sprawcy. W tej sprawie należy kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu, ul. Oświęcimska 6, nr telefonu 47 85 832 55 lub pod numerem alarmowym 112. Również o kontakt proszone są osoby, które w swoich pojazdach mają zamontowane video rejestratory samochodowe i we wskazanym czasie poruszały się na trasie Boronów - Łazy. Informacje można przekazywać również za pomocą poczty e-mail: komendant@lubliniec.ka.policja.gov.pl. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *