intensywne opady deszczu
21°
19°
sobota
Reklama
SP ZOZ Lubliniec
Ogłoszenie SP ZOZ w Lublińcu w sprawie zawieszenia oddziału pediatrycznego
15 listopada 2023 r. | 11:37
0

Dyrekcja SP ZOZ w Lublińcu poinformowała, że w związku z czasowym zawieszeniem działalności Oddziału Pediatrycznego informujemy, iż
• skierowania do szpitala do godziny 18.00 wystawia lekarz rodzinny; mali pacjenci będą mogli liczyć na opiekę m.in. w najbliżej położonych placówkach: w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w Częstochowie (tzw. „Parkitka”) oraz w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym S.A. w Tarnowskich Górach.
• po godzinie 18.00 dzieci przyjmowane są w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej działającej przy szpitalu w Lublińcu; w razie potrzeby przyjmujący dziecko lekarz wystawi skierowanie do szpitala; w przypadku braku możliwości transportu dziecka w stanie nagłym przez rodziców (opiekunów) szpital w Lublińcu zapewni transport do odpowiedniego szpitala,
• karetkę pogotowia wzywamy do dziecka będącego w stanie zagrożenia życia i zdrowia.

Numery telefonów:
Pogotowie – 999, 112
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna w Lublińcu – 34 350 63 63Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *