zachmurzenie duże
14°
12°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Teresa Paprotny najgorsza
25 lipca 2022 r. | 12:00
3

787 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz wójta w gminie Boronów. Najlepsza okazała się Ilona Robok, najsłabsza była Teresa Paprotny.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Boronów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Teresa Paprotny najgorsza”

 1. Somsioid pisze:

  Tesia przedupiyła sie tym, że przijyła na plac ta mynda pinokia zmorawieckiygo, Niy tyndy droga Tesia , elektorat ci sie wykruszko, ludzie widzom, ,,,,,,,,……… Prziznej sie wiela wyciongłaś dotacji łod tych złodzieji ? a pomogłaś innym ludziom ? Jeżeś wrzodym, ,,,,Zosia sie we grobie przewroco……………………..

  3
  3
 2. Mieszkanka Boronowa pisze:

  Uważam że ten komentarz jest nie na miejscu . Dotację może dostać każdy ,wystarczy wypisać wnioski ,sama z nich korzystałam , I proszę nie obrażać osoby zmarłej ,trochę taktu.

  4
  3
 3. Beata pisze:

  Ta Pani powinna zrezygnować z funkcji-jak piszą jest najgorsza-TROSZKĘ SZACUNKU DLA SIEBIE -wiadomo dlaczego jest Pani tak osądzana-i popieram -CO zrobiła dla mnie kpina-żenada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *