intensywne opady deszczu
21°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Barbara Kożuch najlepsza
12 lutego 2024 r. | 11:32
0

494 głosy oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz wójta w gminie Boronów. Najlepsza okazała się Barbara Kożuch, najsłabszy był Wójt Krzysztof Bełkot.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Boronów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *