zachmurzenie małe
środa
Reklama
fot. UG Boronów
“Witaj na świecie w Gminie Boronów” – Edycja 2022
29 czerwca 2022 r. | 11:39
0

Wójt Gminy Boronów serdecznie zaprasza rodziców dzieci urodzonych w okresie od 1 października 2021 r. do końca kwietnia 2022 r. o zgłoszenie swoich pociech do akcji promocyjnej „Witaj na świecie w Gminie Boronów”.

Urzędnicy proszą, aby rodzice osobiście zgłosili się do Urzędu Gminy Boronów do 7 lipca 2022 r. (sekretariat lub biuro obsługi Rady Gminy II piętro) w celu podania danych niezbędnych do przeprowadzenia akcji, podpisania niezbędnych zgód. Zgodę można również pobrać na stronie BIP Gminy Boronów www.boronow.bip.net.pl w zakładce Gmina – Tablica Ogłoszeń: Deklaracja przystąpienia do akcji promocyjnej "Witaj na świecie w Gminie Boronów" i przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail urzędu: gmina@boronow.pl.

O terminie spotkania urząd poinformuje telefonicznie lub mailowo, dlatego proszę o czytelne podanie adresów e-mail lub numerów telefonów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *