bezchmurnie
22°
20°
wtorek
Reklama
fot. MZD w Rzeszowie
Problemy z akcją zima. Domax za drogi dla gminy Boronów
08 listopada 2023 r. | 11:04
3

Jedna firma zgłosiła się z ofertą na zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Boronów. Było to . Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX", które za "akcję zima" zaoferowało 480 000 zł.

Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 238 000 zł.

Przetarg został unieważniony.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Problemy z akcją zima. Domax za drogi dla gminy Boronów”

 1. mieszkaniec pisze:

  to za tą kwotę można kupić sprzęt który posłuży na nie jedną zimę i w ciągu roku jeszcze inne roboty można nim wykonać.

  • Abelard Kryspin pisze:

   Masakra, jakim dzbanym cza być co by do swojego gniozda srać, a potym sie dziwiom ciule jedyn ze drugim, że im działek ludzie niy chcom sprzedować,,,,,,,no ale to som hucie i miki , chytre baby ze radomia . Hu im w rzić.

   3
   3
   • Arkadiusz Mika pisze:

    W celu sprostowania chciałbym nadmienić że tegoroczny przetarg na akcję zima w Gminie Boronów miał dodatkowo zapisy w umowie co do wynagrodzenia za utrzymanie zimowe. Zapis w umowie mówi o zmniejszeniu wynagrodzenia o 80% w przypadku braku wyjazdów w ilości 10 razy/miesiąc. Z doświadczenia z utrzymania zimowego w ostatnich latach wynika że raczej 10 akcji miesięcznie się nie wykonuje i wtedy z kwoty 480000 brutto robi się kwota 96000 brutto. W ramach tej kwoty trzeba prowadzić akcję wraz z materiałem do uszorstnienia nawierzchni. Proponuję zakupić sobie sprzęt i wystartować do kolejnego przetargu i zbić kokosy na akcji zima. Proponuję również nauczyć się czytać i pisać aby zacząć rozumieć te sprawy.

    7
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *