zachmurzenie duże
17°
13°
czwartek
Reklama
fot. KPP w Lublińcu
Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku na DW907 między Koszęcinem a Boronowem
22 lipca 2022 r. | 11:47
1

Lublinieccy śledczy pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 907 między Koszęcinem a Boronowem. Zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych 15 lipca 2022 roku. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami pod numerem tel. 47 85 832 12 lub numerem alarmowym 112.

Do zdarzenia doszło 15 lipca br. około godziny 7.05 na drodze wojewódzkiej 907 pomiędzy Koszęcinem a Boronowem. Jak ustalili śledczy kierujący samochodem ciężarowym marki IVECO jadąc z miejscowości Boronów w kierunku Koszęcina, na prostym odcinku drogi, w trakcie manewru wyprzedzania potrącił jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę. Niestety kierująca rowerem w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu zdarzenia.

Prowadzący sprawę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia pod numerem telefonu 47 85 832 12 lub numerem alarmowym 112. /KPP w Lublińcu/Jedna odpowiedź do “Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku na DW907 między Koszęcinem a Boronowem”

  1. Kropka pisze:

    Pod artykułem były nr telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *