intensywne opady deszczu
21°
19°
sobota
Reklama
Kolejny bubel prawny Rady Gminy Boronów!
03 marca 2023 r. | 12:22
1

Kolejny bubel prawny przyjęła Rada Gminy Boronów. Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę nr 6/XLII/2023 Rady Gminy Boronów z dnia 18 stycznia 2023 r. w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do świadczeń pomocy społecznej w zakresie dożywiania w formie posiłku albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.

Uchwała ta jest sprzeczna z Konstytucją RP.

Rozstrzygnięcie w tej sprawie znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Kolejny bubel prawny Rady Gminy Boronów!”

  1. Jarosław Kaczyński pisze:

    Czyli reasumując…… Konstytucja RP jest gwałcona przez PIS tak wielokrotnie, że sama już domaga się samogwału. Pis już nie wie jak gwałcić,pogwałcił wszystkie artykuły, chroni gwałcących konstytucję jak św Patron(dżi pi tu) pedofili w sutannach,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,A R M A G E D O N już się dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *