zachmurzenie małe
16°
14°
wtorek
Reklama
Gmina Boronów na 33. miejscu w Polsce!
23 lipca 2021 r. | 11:32
1

Gmina Boronów znalazła się na 33. miejscu w Polsce w rankingu finansowym gmin wiejskich w Polsce przygotowanym przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu.

Ranking przygotowano w oparciu o dane Regionalnej Izby Obrachunkowej na koniec 2020 r. Gminy były klasyfikowane na podstawie siedmiu wskaźników: udziału dochodów własnych w dochodach ogółem JST, relacji nadwyżki operacyjnej do dochodów ogółem, udział wydatków inwestycyjnych w wydatkach ogółem, obciążenia wydatków bieżących wydatkami na wynagrodzenia i pochodne, udziału środków europejskich w wydatkach, relacji zobowiązań do dochodów oraz udziału podatku dochodowego od osób fizycznych - informuje UG Boronów.

Łącznie sklasyfikowano 1533. gminy wiejskie. Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Gmina Boronów na 33. miejscu w Polsce!”

  1. K. pisze:

    I co z tymi pieniędzmi? Na razie nic w gminie się nie dzieje.inwestycji ZERO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *