zachmurzenie małe
środa
Reklama
II Wystawa Kolekcji Pozytywnie Zakręconych w Boronowie
24 lutego 2023 r. | 09:00
0

18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Boronowie odbędzie się II Wystawa Kolekcji Pozytywnie Zakręconych.

Będzie można zobaczyć prywatne kolekcje, m.in. modeli, pocztówek, zbroi rycerskich, minerałów, itp.

regulamin:

. Wystawa Kolekcji Pozytywnie Zakręconych -Boronów 2023, jest wystawą niekonkursową, której celem jest promowanie ruchu kolekcjonerskiego oraz ukazanie bogatego dorobku uczestników.
2. Organizatorem Wystawy jest Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie.
3. Wystawa odbędzie się w dniu 18 marca 2023 roku w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Boronowie, ul. Poznańska 1, 42-283 Boronów.
Ekspozycje będą wystawione do oglądania w godzinach 16.00-19.00.
4. W wystawie mogą brać udział eksponaty kolekcjonerskie, tj. znaczki pocztowe, numizmatyki, modele, kapsle, magnesy, budowle z klocków, innych materiałów i inne z dowolnej dziedziny kolekcjonerstwa oraz o dowolnej tematyce, pod warunkiem, że istnieje techniczna możliwość ich wyeksponowania.
5. Wystawcą może być każdy, bez względu na wiek, kto w regulaminowym czasie wyrazi chęć uczestnictwa w wystawie oraz wypełni niezbędne zgody.
6. Na Wystawę przyjmowane będą eksponaty pozytywnie zakręcone, jednak estetycznie opracowane.
7. Za zgłoszenie i wystawienie eksponatów nie są pobierane przez Organizatora żadne opłaty.
8. Wystawca jest odpowiedzialny za ekspozycję kolekcji od momentu rozpoczęcia do zakończenia wystawy. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia, zagubienia elementów kolekcji.
9. Wystawca dostarcza kolekcję na własny koszt.
10. Organizator na prośbę wystawcy udostępnia stoły o wymiarach 120 x74 cm lub 256 x 80 cm w celu wyeksponowania kolekcji. Istnieje możliwość udostępnienia sztalug malarskich. Wszelkie inne wymagania techniczne wystawcy związane z prezentacją ekspozycji po uzgodnieniu z Organizatorem.
11. W przypadku większej ilości zgłoszeń, z racji ograniczonej powierzchni wystawienniczej, Organizator ma prawo dokonać kwalifikacji zgłoszonych eksponatów.
12. W trakcie Wystawy Organizator przewiduje dla chętnych wystawców możliwość krótkiej publicznej prezentacji (do 15 min) dotyczącej swojej pasji, o czym Wystawca poinformuje Organizatora w zgłoszeniu.
13. Zgłoszenia uczestnictwa w Wystawie należy nadsyłać na poniższy adres pocztowy lub adres poczty elektronicznej: biuro@gokboronow.pl
Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie
II Wystawa Kolekcji Pozytywnie Zakręconych
ul. Poznańska 1, 42-283 Boronów
w terminie do dnia 10 marca 2023 r.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *